WhatsApp Bulut API’si

Müşterinizi Bilgilendirin

Önceden onaylanmış bir şablonla müşterilerinize doğrudan WhatsApp üzerinden otomatik bildirimler gönderebilirsiniz.

WhatsApp’ı bildirim kanalı olarak kullanarak, Müşteriniz hiçbir detayı kaçırmaz. Bir SMS bildiriminden farklı olarak, WhatsApp kullanarak ileri özelliklere sahip zengin medya mesajları gönderebilirsiniz.

Örnek Kullanım Durumları

 • Sepetini terk eden kullanıcıya otomatik takip mesajı gönderin.
 • Kullanıcıya Randevu veya Rezervasyon hatırlatması yapın.
 • Binlerce müşteriye TEKLİF bildirimi gönderin.
 • Onceki konuşmalardan geri bildirim veya veri toplayın.

EN İYİ İLETİŞİM KANALI
Etkili İletişim için Etkileşimli Özellikler

WhatsApp Business API, iki yönlü konuşmalar da dahil olmak üzere birçok mesaj özelliğini destekler:

 • Medya şablonu – Bir medya şablon mesajı
 • Metin – Basit bir metin mesajı (1024 karakter)
 • Görseller – Görsel içeren bir mesaj
 • Ses – Ses dosyası içeren bir mesaj
 • Video – Video dosyası içeren bir mesaj
 • Doküman – Doküman dosyası içeren bir mesaj
 • Konum – Konum içeren bir mesaj
 • Kişiler – Bir veya daha fazla kişi içeren bir mesaj
 • Etkileşimli Mesajlar – Butonlar (harekete geçirme veya hızlı yanıtlar) içeren bir mesaj
 

Takım Gelen Kutusu – WhatsApp CRM

Son teknoloji platformumuz, artık tüm WhatsApp konuşmalarınızı zahmetsizce yönetmenizi sağlayan güçlü bir CRM benzeri arayüz içeriyor. Bu devrim niteliğindeki eklemeyle, işletmeler kolayca potansiyel müşterileri takip edebilir ve personel performansını izleyebilir – hepsi tek bir kullanışlı yerde.

Platformumuz ayrıca, birden fazla personel üyesini tek bir WhatsApp numarasına atamanıza olanak tanır, bu da süreci daha akıcı hale getirir ve verimli iletişimi sağlar.

Birden Fazla Personel İçin Tek Telefon Numarası

Whatsapp Business API ile satış veya destek için tek bir WhatsApp numarasını tanıtabilir, aynı anda birden fazla personel üyesinin gelen sohbetleri arka planda yönetmesine olanak tanıyabilirsiniz. Yönetici tüm konuşmaları izleyebilirken, kullanıcılar yalnızca kendilerine atanmış konuşmalara erişim sağlar.

Konuşmaları Kategorize Etmek İçin Etiketler

Etiket özelliğimizle konuşmalarınızı verimli bir şekilde kategorize edin – önemine veya durumuna göre konuşmaları takip etmek için özel etiketler oluşturun. İster “Sıcak Potansiyel” ister “Premium Müşteri” olsun, etiket özelliğimiz sayesinde her şeyin kontrolü sizde.

Web ve Mobil Erişim

WhatsApp API’e hem web hem de mobil cihazlardan kolayca erişin. Süper hızlı kullanıcı arayüzümüzle, her şeyi web tabanlı kontrol panelinden veya kullanışlı mobil uygulamamızdan kontrol edebilirsiniz.

Hazır Yanıtlar

Hazır yanıt özelliğimiz sayesinde önceden tanımlanmış mesajları kolayca gönderebilirsiniz. Sıkça sorulan sorulara hızlı ve kolay bir şekilde yanıt vermenizi sağlayan, sohbet giriş kutusundan doğrudan erişilebilen hazır mesaj şablonlarımız mevcuttur.

Manuel ve Chatbot Konuşma Kontrolleri

Bir chatbot zaten konuşmaya dahil olsa bile, kullanıcı temsilcilerimiz devralıp konuşmayı manuel olarak sürdürebilir. Konuşmayı aynı chatbota veya farklı bir chatbota yönlendirme gücüne her an sahipsiniz.

GELİŞMİŞ CHATBOT OLUŞTURUCUSU

Kodsuz Sürükle & Bırak Oluşturucusuyla WhatsApp Chatbotları Oluşturun

Açıklama: Kodsuz chatbot oluşturucumuz sayesinde herhangi bir kodlama becerisi olmadan WhatsApp için gelişmiş chatbotlar oluşturun. Herkesin etkileşimleri otomatikleştirmesine ve kullanıcılara gerçek zamanlı yanıtlar sağlamasına olanak tanır.

WhatsApp için En Gelişmiş Kodsuz Chatbot Oluşturucusu

 • Medya, Etkileşimli Liste ve Buton, Katalog Mesajı Desteği
 • Herhangi bir yazılımla gerçek zamanlı iletişim için API ve Web-hook desteği.
 • OpenAI, Zapier, Make.com, Google Uygulaması gibi güçlü eklentiler.

Toplu Yayın

Renkmobil’in WhatsApp Toplu Yayın özelliği ile tek bir tıklamayla binlerce mesaj gönderebilirsiniz. WhatsApp, en ucuz maliyet etkin iletişim platformudur ve bu özellik sayesinde müşterilerinizi elde tutmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Bu özellik listesinde, Renkmobil’in Toplu Yayın özelliğinin müşterilerinize etkili bir şekilde ulaşmanıza nasıl yardımcı olabileceğini inceleyeceğiz.

Tek Tıklamayla Binlerce Müşteriye Ulaşın

Tek bir tıklamayla, en maliyet etkin iletişim platformunu kullanarak hedef kitlenize binlerce kişiselleştirilmiş WhatsApp mesajı gönderin. WhatsApp toplu yayın özelliği ile cazip teklifler sunarak değerli müşterilerinizi elinizde tutun.

Yayın Yanıtları İçin Özel Chatbot

Mesajlaşma stratejinizi bir adım öteye taşıyın ve yayın sonrası gelen mesajlara yanıt veren özel bir chatbot kullanın. Chatbot ile satış sürecini kolaylaştırın ve müşterilerinizin WhatsApp üzerinden alışverişlerini tamamlamalarını sağlayın. Sonsuz imkanlarla, kitlenizi etkilemek ve ilgilerini çekmek için özel bir chatbot ile satış huninizi bir üst seviyeye taşıyın.

Gelişmiş Hedef Kitle Kategorizasyonu

Hedef kitlenizi gruplar, etiketler, aktif konuşmalar ve önceki yayınınızla etkileşime giren kişiler bazında kolayca kategorize edin. Ayrıca, özel iletişim alanlarına göre hedef kitleyi filtreleyerek mesajlaşmanızı daha verimli hale getirin.

Dinamik Değişkenler ve Özel Alanlar

Mesajlarınızı öne çıkarın ve dinamik değişkenlerin gücüyle daha fazla dikkat çekin. İletişim alanlarını ve özel iletişim alanlarını değişken olarak kullanabilme yeteneği ile mesajlarınızı mükemmel şekilde kişiselleştirin.

Kampanyalar ve Raporlar

Yayınlarınızı kampanyalar halinde gruplayarak performanslarını etkili bir şekilde izleyin ve daha derin, ayrıntılı düzeyde analiz edin. Mesajlaşma stratejiniz hakkında veri odaklı kararlar alarak mesajlaşma oyununda zirvede kalın.

WHATSAPP E-TİCARET

Yerel WhatsApp Mağazası ile Online Alışverişte Devrim

WhatsApp eCommerce, küçük ve orta ölçekli perakende işletmelerinin ürünlerini doğrudan WhatsApp içinde satmalarını sağlayan eksiksiz bir e-ticaret çözümüdür.

Entegre ödeme süreci ile müşteriler artık uygulama içinde doğrudan alışveriş yapabilir, bu da online alışverişi her zamankinden daha hızlı ve daha kullanışlı hale getirir.

 • Shopify, WooCommerce veya herhangi bir platform ile entegre edin.
 • Tam Otomatik Ödeme İşlemi ödeme işlemlerini içerir.
 • En İyi Uygulama ile Sepet Terk Etme Kurtarma.

Herhangi Bir Yazılımla Entegre Edin

API Basitleştirildi

Karmaşık API entegrasyonunu biz hallediyoruz ve REST / GraphQL API’leri destekleyen herhangi bir yazılımla entegrasyonu sizin için kolay hale getirdik.

Webhooks Kullanarak Bildirim Tetikleyin

Basit Webhooks’larımızı kullanarak, herhangi bir uzak yazılımdan bildirimler tetikleyebilirsiniz. Örneğin, bir Faturalama Yazılımı, POS, HRM, ERP, e-ticaret Web Sitesi vb.

WhatsApp Yayınını Otomatikleştirin

Mevcut CRM’iniz veya basit bir Google sayfası ile bağlantı kurarak binlerce WhatsApp kullanıcınıza zengin medya mesajları gönderin.

Güvenilir Teknoloji, Yenilikçi Çözümler, Sürdürülebilir Başarı

RENKMOBIL / 2004 - 2024
[email protected]